náš tým

Dana Nejedlá, Ph.D.

Celý život se pohybuje v oblasti vzdělávání - po studiu Pedagogické fakulty učila na všech stupních škol kromě mateřské, podílela se na koncepcích profesního vzdělávání nejrůznějších oborů a vedla tréninkové kurzy komunikace v různých komerčních firmách. Od roku 2013 pracuje jako ředitelka Diakonické akademie.
Ve volném čase ráda cestuje – nejlépe po svých. Několikrát putovala do Compostely, na kole a na bruslích projezdila mnoho kilometrů v Čechách i v zahraničí. Nejlépe se jí relaxuje při sbírání borůvek. 

Po mnohaleté pedagogické praxi došla k závěru, že platí:
Kdo umí, umí, kdo neumí, učí :-).
Není pravda, že dospělé je jednodušší učit než děti – chovají se pořád stejně :-).
Jednoznačně nejvíce opisují učitelky :-). 

 

Mgr. Eva Provazníková

"Eva je vzděláním sociální pracovnice
věnovala se seniorům, kontrolám kvality a metodice,
v soukromí je průměrná zahradnice,
má ráda stromy, nejvíc borovice."
 

Její báseň je nutné doplnit o fakt, že všechny své bohaté zkušenosti z praxe nyní uplatňuje při výběru témat a obsahu kurzů. Pracuje jako specialista vzdělávání.

Ing. Renata Andršová

V Diakonické akademii působí jako manažerka vzdělávání a má na starosti kurzy pro vedoucí a  sociální pracovníky, pro pečující o lidi s postižením a kurzy zaměřené na osobnostní rozvoj.
Je rázná, praktická, dokáže si poradit v mnoha situacích. Relaxuje při poslechu hudby nebo v přírodě – nejraději v horách.

Renata v okně Renata3 a (3)

 

Anežka Dvořáková

Pracuje v Diakonické akademii jako manažerka vzdělávání. Zajišťuje kurzy pro seniory, kurzy psychologicky zaměřené a kurzy prevence.
Nejraději relaxuje v přírodě ve společnosti psů, koní nebo svých přátel. Každoročně mizí na tábor s dětmi s koňmi. Dobrovolnicky se věnuje organizaci zážitkových kurzů v Prázdninové škole Lipnici.