Napsali

O NÁS

Ohlasy z kurzů:

Velice působivá a perfektně provedená práce lektorky. Mělo to šmrnc! Seminář bych si klidně zopakovala.

(z hodnocení účastníků kurzu Zvyšování psychické odolnosti pracovníků v sociálních službách)

Mám velkou radost, že jsem kurz absolvovala. Jsem nadšená z poznatků, celkového vedení kurzu a hlavně z vynikající lektorky p. Heleny. Uvítala jsem osobní zážitky z praxe. Pěkné prostředí, zázemí, lidský přístup.

(z hodnocení účastníků kurzu Bazální stimulace - základní kurz)

Byla jsem „nadšená“. Lektorka je úžasná, naprosto mě strhla svým výkladem. Děkuji za opravdu profesionální a lidský výklad tématu validace. Praktická část, ačkoliv byla velmi náročná, byla velkým přínosem. Vaše práce je velice zajímavá, je vidět, že pracujete srdcem, a za to Vám moc děkuji.

(z hodnocení účastníků kurzu Validace podle Naomi Feil)

Kurz byl bezvadný, lektor je sympatický člověk a je vidět, že svému oboru rozumí. Naučila jsem se nové metody přesunu, díky za to. Přesně ukázané chyby v praxi. Typ tohoto kurzu je zcela ojedinělý a potřebný.

(z hodnocení účastníků kurzu Nácvik manipulace s nehybným a málo pohyblivým klientem)

Vřelé díky za kurz, byl skvělý. Bezvadná lektorka, která ví, o čem mluví – je znát její praxe – máte můj obdiv, děláte skvělou práci.

(z hodnocení účastníků kurzu Základy komunikace s lidmi s demencí)

Jedno z nejlepších školení vůbec, v praxi dobře využitelné! Výborná lektorka – oceňuji její profesionálně-lidský přístup a skvělý přednes. Výborné příklady ze života, scénky, nácviky jednotlivých technik.

(z hodnocení účastníků kurzu Manipulace ve vztahu uživatel – poskytovatel služby)

Děkuji lektorce – má co předávat a umí to předávat. Hezká učebna, příjemné, milé prostředí.

(z hodnocení účastníků kurzu Individuální plánování zaměřené na člověka)

Skvělý a užitečný kurz! Bezpečná, přijímající atmosféra. Kurz byl pro mne opravdu zážitkem – osobnost lektorky a propracovanost kurzu! Klidně bych tento kurz absolvovala znova.

(z hodnocení účastníků kurzu Jak pracovat s emocemi)

Výborné materiály, které jsou dobře napsány a ještě byly pěkně vysvětleny. Po kurzu už vím, co neumím a na čem zapracuji. Skvělá cvičení a prožitky „na vlastní kůži“. Lektor je veselá kopa, rozumí tomu a umí to výborně podat.

(z hodnocení účastníků kurzu Vedení týmu v sociálních službách)

Fakt dobrý – pro poznání sama sebe, pro poznání kolegů a řešení problémů. Nejlepší lektorka, co jsem měla možnost poznat. Není co dodat – kurz byl naprosto bezkonkurenční, nejlepší, kterým jsem prošla.

(z hodnocení účastníků kurzu Rozvoj týmové spolupráce)

Děkuji – celý kurz byl výborný, skvělá lektorka, lidský přístup. Odnáším si nové návody na řešení konfliktů a odhodlání nenechat konflikty „vyšumět“. Celým kurzem jsem prošla s dobrou a zaujatou náladou. Byla to pro mě velká zkušenost, jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit.

(z hodnocení účastníků kurzu Komunikace v týmu pracovníků v soc. službách)